Підприємство «Адам» виготовляє одяг і веде роботу в різних напрямах: розробляються нові технології по виготовленню високоякісного естетичного одягу з урахуванням якості тканин нового покоління; напрацьовується методична інформація; створюється різноманітне устаткування для виробництва якісної ексклюзивної продукції, яке не потребує великих енергетичних затрат. Розроблені і виготовлені спеціальні пристрої для виготовлення деталей одягу.
Розроблено і застосовано енергозберігаючі апарати для прасок спільно з інститутом фізики. При використанні цих апаратів стало можливо задавати точний температурний режим, використовуючи лише частину електроенергії, яка знаходиться в мережі, і в такий спосіб отримувати економію електроенергії в чотири - п’ять разів. Наприклад, для того, щоб нагріти праску до 40 °C потрібно використати лише 60 Вт потужності, що дозволяє отримувати чотирьохкратну економію електроенергії при максимальному температурному режимі (t = 240 °C).
Розроблено спеціальний пристрій для виміру фігури людини. При його використанні можна отримати точні дані вимірів конкретної фігури по вертикалі і по горизонталі та різноманітні відхилення в конкретних поясах фігури людини.
Колектив підприємства працює над удосконаленням конструювання одягу, володіючи точними даними вимірів та використовуючи знання з морфології й антропології людини (за матеріалами МДУ). Розроблено і виготовлено компактні пресформи для точного формування крою одягу одночасно по всій площині виробу. Ці пресформи забезпечують всі типи фігур людини.

Підприємство має власну історичну бібліотеку і постійно співпрацює з історичними музеями України. Така потреба в історичній інформації виникла тоді, коли колектив підприємства почав розробляти і виготовляти військові однострої для незалежної держави України.
Написана книга «Військові і козацькі однострої України». У книзі відтворена ретроспектива формування військових одностроїв з дев’ятого століття по сьогоднішній день, а також подано опис українських козацьких одностроїв, які створені авторами цієї книги на основі історичних матеріалів та з урахуванням спадкоємності національних і державних символів та вимог сучасності. Сподіваємось, що ці козацькі однострої стануть й одностроями Українського війська – варто лише змінити колір з синього на зелений (колір полині).
Вважаємо, що сучасні однострої Українського війська врешті-решт повинні стати більш українськими, більш досконалими й високоякісними, тому що однострої війська будь-якої держави, по суті своїй, відповідають інтелекту нації, а українська нація може пишатися своїм інтелектом від сивої давнини й до сучасності – це засвідчили відомі історичні особистості світу.