Ательє «Адам» було створено у 1991 році. Воно займається виготовленням високоякісного верхнього чоловічого одягу по індивідуальних замовленнях. За цей час керівники підприємства отримали кілька патентів на промислові зразки і свідоцтва про державну реєстрацію авторських прав.
Підприємство «Адам» веде роботу в різних напрямах: розробляються нові технології по виготовленню високоякісного естетичного одягу; напрацьовується методична інформація; створюється різноманітне устаткування для виробництва якісної ексклюзивної продукції. Розроблені і виготовлені спеціальні пристрої для виготовлення деталей одягу.
Головним натхненником підприємства, директором, а також, майстром найвищого класу є Михайло Михайлович Бедрило. Його талант, майстерність, творчий задум втілюється у вироби які підкреслюють Вашу індивідуальність і Ваш імідж. Ідейним помічником і підтримкою у всьому для Михайла Михайловича стала його онука Якименко Валентина, яка працює з ним. Отримавши три освіти, одна з яких – модельєр-конструктор, вона поставила перед собою мету досягти високої майстерності і далі йти шляхом розвитку та вдосконалення.

Підприємство дуже вимогливо ставиться до підбору своїх працівників, тому всі вони є професіоналами високого класу, які досконало знають свою справу і чітко та вчасно виконують її.