Ательє «Адам» в місті Донецьку працює вже більше 20-ти років та надає послуги по виготовленню чоловічих костюмів як в Україні, так і за її межами. Якщо ж замовник не має можливості персонально відвідати наше підприємство, то він може скористатися інформацією, яка розміщена на нашому сайті. Там можна знайти карту вимірів, роздрукувати її та звернутися до фахівця для того, щоб виміри були зняті і занесені до цієї карти правильно. Дану інформацію можна надіслати нам поштою, передати телефоном або за допомогою інтернету. Такою можливістю користуються наші замовники і отримують якісний одяг.

"Донецький кравець розробив нові однострої для ЗСУ" - під таким гаслом було опубліковане відео на Першому Інформаційному Каналі України. Про те, як перевдягнути українську армію відповідно до історичних традицій, журналістам каналу розповідав сам автор - Михайло Михайлович Бедрило.

У Збройних Силах України до останнього часу не існувало єдиного підходу щодо використання знаків розрізнення на військовій формі одягу. Переважно в їх основі залишилися радянські зразки, в яких свого часу традиційну для колишніх соціалістичних республік червону зірку просто змінили на національний тризуб. У підсумку, ЗС України унаслідували чимало зайвих знаків розрізнення, кількість яких легко можна зменшити. Наприклад, замість кількох видів кокард обійтися однією. А погони, яких у війську нині існує понад чотириста видів, скоротити до необхідного мінімуму. Адже, окрім іншого, це дозволить й заощадити певні кошти.

Шановні громадяни України!

Звернемося до недалекої історії - дня проголошення незалежної держави Україна. На хвилі національного піднесення кращі представники нашої країни почали відроджувати Українське козацтво, як символ незнищенності нашої нації, як символ сили, яка буде стояти на сторожі нашої державності, як символ духу, що не вмирає і живе у кожному із нас. На початках, коли українські козаки з більшості областей приїжджали в столицю України й збиралися в коло, було радісно спостерігати, що нарешті в нас прокинувся генетичний код громадянина, козака, який готовий положити на вівтар своєї незалежної держави часточку свого серця і нічого не взяти натомість.

Хочу висловитися з приводу законопроекту № 4585 від 19.11.2010 «Про внесення змін до деяких законів України, щодо носіння форменого одягу, використання знаків розрізнення та символіки», який був прийнятий за основу 8 вересня 2011 року. У цьому проекті йдеться про заборону одностроїв Українського козацтва і мотивується це тим, що Українське козацтво використовує військові погони, шеврони та звання.

Шановні громадяни України, стаття «У Збройних Силах України нова мода у новому році. Фото», яка була подана в Інтернеті на сайті www.newzz.in.ua (Ця інформація якимось чином вже зникла з сайту), інформує нас про те, що найближчим часом у Збройних Силах України Відділом військової символіки і геральдики Генерального штабу ЗСУ буде введена нова система знаків розрізнення військових звань з урахуванням сучасних уніформістських тенденцій.