Ательє «Адам» в місті Донецьку працює вже більше 20-ти років та надає послуги по виготовленню чоловічих костюмів як в Україні, так і за її межами. Якщо ж замовник не має можливості персонально відвідати наше підприємство, то він може скористатися інформацією, яка розміщена на нашому сайті. Там можна знайти карту вимірів, роздрукувати її та звернутися до фахівця для того, щоб виміри були зняті і занесені до цієї карти правильно. Дану інформацію можна надіслати нам поштою, передати телефоном або за допомогою інтернету. Такою можливістю користуються наші замовники і отримують якісний одяг.

На протязі багатьох років нашим підприємством розроблено кардинально нові технології. У побудові креслень використано антропологічні виміри людини, розроблено спеціальні вимірні прибори, які дають можливість отримати чітку інформацію про те, що собою представляє людина в просторі, динаміка її руху, різноманітна асиметрія по вертикалі, горизонталі та діагоналі. Підприємство готове поділитися своїми напрацюваннями по технології виготовлення одягу та використанню різноманітних устаткувань.

На нашому підприємстві процес пошиття починається з виготовлення ідеальних частин одягу, парні частини абсолютно едентичні, після чого складається виріб, в якому не видно слідів негативного впливу на тканину. У відповідний процес закладено високу інженерну й технологічну необхідність для отримання високоякісного продукту, організовано маленькі мобільні групи фахівців, де кожна особа виконує відповідну роботу і доводе її до завершення. Перша особа приймає замовника, вислуховує його побажання, консультує, проводить відповідні виміри, після цього приступає до виконання креслення, проводить розкрій виробу. Першій особі належить приступити до виконання закладання фундаменту виробу. Така особа повинна володіти знаннями з креслення, нарисної геометрії, ткацької справи, антропології й анатомії для того, щоб потім зуміти використати ці знання для побудови гармонійної конструкціі виробу. Відомо, що в одному і тому ж зрості людини можуть бути конструктивні горизонтальні лінії на різних рівнях, а вертикальні лінії – з різними проекціями, отже знайти їх правильне співвідношення (все це вираховується) - значить знайти золоту середину для всього креслення даного виробу. Друга особа повинна бути технологом. Це технічний ювелірний виконавець, який вміє користуватися різноманітним устаткуванням. Як відомо, вручну виготовити дві абсолютно однакові деталі людина не зможе, для цього потрібно відповідне устаткування. На нашому підприємстві розроблені спеціальні прес-форми для формування основних частин виробу: полочок, спини, рукавів по всій довжині і ширині одночасно, на яких можна формувати всі типи форм тіла людини.

Фахівці кравецької справи, які мають бажання виготовляти одяг по-новому, можуть звернутися телефоном чи за адресою і отримати більш ґрунтовну інформацію про технологію конструювання із стажуванням на робочих місцях. Також можна замовити вимірювальні прибори і різне устаткування. Наші прес-форми, за свідченням Московського інституту патентної експертизи, не мають аналогів у світі.

До нас можна звертатися:

Ательє «Адам»,

вул. Куйбишева, 185,

м. Донецьк, 83012, Україна

Тел.: +38 (062) 345 89 23,

+38 (067) 852 41 67

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

сайт: www.adam-studio.com.ua