Шановні громадяни України, стаття «У Збройних Силах України нова мода у новому році. Фото», яка була подана в Інтернеті на сайті www.newzz.in.ua (Ця інформація якимось чином вже зникла з сайту), інформує нас про те, що найближчим часом у Збройних Силах України Відділом військової символіки і геральдики Генерального штабу ЗСУ буде введена нова система знаків розрізнення військових звань з урахуванням сучасних уніформістських тенденцій.

До сьогоднішнього дня Українські Силові Структури використовують радянську систему погон і знаків розрізнення. Переглянувши інформацію з вищезазначеної статті, написали подячного листа з усвідомленням того, що нарешті сталося те, що повинно було статися на перших днях проголошення незалежності нашої держави.

До вашої уваги пропонуємо взірці парадних погон для всіх родів військ Збройних Сил України. Орнамент на погонах усіх чотирьох рангів різний за формою та кольором. Наприклад, на орнаменті погон вищих військових рангів відображено складну дорогу до висот знань, досвідченості та мудрості, а рівнокінцеві хрести – це символ Запорожців, символ Українського лицарства.


НАЦІОНАЛЬНА ТКАЦЬКА СТРІЧКА

ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ПОГОН ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

03 04

Зауважимо, що до шкіряного одягу військовослужбовців ЗСУ будуть надаватися шкіряні погони відповідного кольору, виконані за технологією тиснення.

Також пропонуємо декілька моделей одностроїв для Військово-Морських Сил України та літніх парадних оркестрових одностроїв ЗСУ.


ПРОЕКТ ПАРАДНОГО ОДНОСТРОЮ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИХ СИЛ УКРАЇНИ

03

04

03

04


ПРОЕКТ ЛІТНЬОГО ПАРАДНОГО ОРКЕСТРОВОГО ОДНОСТРОЮ

03

Наша мета – виготовити каталог військового одягу для всіх родів військ нашої незалежної держави. Такої роботи українська нація чекає вже декілька століть. До співпраці мають бути залучені фахівці: історики, модельєри, дизайнери.

Сподіваємось на ваші відгуки.

З великою повагою - Михайло Бедрило.

{jcomments on}